Wiele  zabiegów kosmetycznych korzystnie jest  wykonywać w określonej porze roku. Jesień pozbawiona ciepłych, słonecznych dni , często deszczowa dla większości z nas jest czasem mało przyjemnym .Naszej skórze jednak daje czas na odpoczynek i odnowę po gorącym lecie. Mniejsze promieniowanie UV i niższe temperatury  pozwalają bowiem na bezpieczne wykonanie zabiegów kosmetycznych mogących nie tylko zregenerować skórę ale i usunąć jej defekty oraz skutecznie skorygować widoczne oznaki przemijającego czasu.

W tym artykule przedstawię Wam najważniejsze zabiegi jakim możecie poddać Waszą skórę jesienią.

1.Mikrodermabrazja diamentowa Zabieg wykorzystujący specjalne końcówki ssące  pokryte drobinkami pokruszonych diamentów. Pozwala na bezpieczne, skuteczne oraz bezbolesne pozbycie     się zrogowaciałego naskórka, płytkich linii mimicznych i przebarwień. Dzięki możliwości kontrolowania głębokości złuszczania naskórka dobroczynnemu działaniu mikrodermabrazji diamentowej można poddać również skórę na której występują blizny potrądzikowe oraz przebarwienia.

2.Peeling chemiczny jest zabiegiem polegającym na aplikacji jednej  lub więcej substancji chemicznych powodujących przyspieszenie odnowy komórkowej. Jego natychmiastowe i widoczne działanie polega na złuszczeniu skóry (płytszym lub głębszym).Działanie długoterminowe, natomiast, powoduje regenerację skóry i produkcję nowego kolagenu, w wyniku którego skóra staje się nawilżona, pozbawiona zmarszczek i przebarwień.

3.Epiderma med planing Jesień jest najlepszą porą na zabieg epiderma med planing czyli manualnego złuszczania naskórka za pomocą skalpela chirurgicznego. (więcej o zabiegu przeczytasz tutaj).

4.Fotokoagulacja i depilacja laserowa a także laserowe peelingi najlepszym czasem na zajęcie się zmianami naczyniowymi jest właśnie środek jesieni. Skóra pozbawiona letniej opalenizny  pozwala na precyzyjne działanie wiązki lasera – tylko i wyłącznie na zmiany naczyniowe lub przebarwienia.  UWAGA !!! OD LISTOPADA  zaczynamy nasz “beauty light festival”!! Nasi specjaliści będą zamykać naczynka, wykonywać zabiegi z zakresu foto-odmładzania i depilacji laserowej najnowszą wersją urządzenia IPL i RF. Szczegóły wkrótce na naszym facebook.- wszystko to w specjalnych cenach.

5.Elektrokoagulacja – elektroliza to zabieg zamykania naczynek przy pomocy impulsu elektrycznego. Jesienna temperatura zdecydowanie sprzyja walce także z pojedynczymi zmianami naczyniowymi  Mniejsze nasłonecznienie pozwala na dużo szybsze gojenie się skóry po usuwaniu zmian skórnych, niezależnie od metody PAMIĘTAJ JEDNAK aby zabieg usuwania zmian skórnych poprzedzony był konsultacją u sprawdzonego dermatologa.

6.Mezoterapia urządzeniem dermapen zabieg pozwala na wprowadzanie substancji aktywnych w głąb skóry. Największą jego zaletą jest zmuszenie skóry do odbudowy za pomocą iniekcji kilkunastoma igłami naraz. Dzięki temu zabieg daje spektakularne efekty odmładzające,  regenerujące blizny potrądzikowe oraz zmarszczki.

Zapraszam Cię do wykorzystania jesiennej aury na zadbanie o swoją skórę. Pomóż jej odpocząć po letniej przygodzie ze słońcem. 

Uczyńmy jesień porą pięknej skóry 

Pamiętaj, że wszystkie zabiegi możesz wykonać w mojej pracowni ! Zajmie się Tobą wykwalifikowany Zespół. Pamiętaj także, że wszystkie zabiegi możesz wykonać sobie także w charakterze modelki w mojej akademii.

Zapraszam cię do kontaktu z konsultantami Akademii (kontakt kliknij) oraz wizyty na portalach w social mediach!