Salon Alan Dąbrowski Beauty Design rozpoczął ścisłą współpracę z doktorem Krzysztofem Kwelą, twórcą firmy Kwel-Med. Teraz możecie zadbać u nas naprawdę o każdy szczegół.

Doktor Kwela jest uznanym specjalistą z zakresu medycyny estetycznej, zwłaszcza w dziedzinie urologii, urologii estetycznej i medycyny estetycznej. Dzieło doktora Kweli to efekt wieloletnich przemyśleń. Jako urolog doktor Kwela od ponad 15 lat zajmuje się leczeniem chorób układu moczowo-płciowego: nietrzymania moczu, impotencji, chorób prostaty, nawracających infekcji dróg moczowych o różnym podłoży czy kamicy moczowej.

– Zdobywając coraz większe doświadczenie w pracy z Pacjentami, zauważyłem, iż postrzegają oni swoje zdrowie znacznie szerzej niż tylko brak choroby – mówi Krzysztof Kwela. – Dobra kondycja ciała stała się w ostatnich latach pożądanym atrybutem współczesnego człowieka. Zaburzenia wzwodu, pogorszenie jakości współżycia czy też nietrzymanie moczu przestały już być tematami tabu. Pacjentki i Pacjenci są zainteresowani nie tylko dłuższym, ale i maksymalnie zadowalającym  życiem. Dzisiejszy świat stawia też coraz większe wyzwania w kwestii naszego wyglądu. Schludność i skromność, choć wciąż w cenie, nie są już w czołówce najważniejszych cech. Obecnie liczy się witalność i nienaganny wygląd – opisuje swoje zwrócenie się w stronę urologii estetycznej.

Już niedługo na naszym kanale YouTube “Plastic Tube by Alan Dąbrowski” będziecie mieli okazję obejrzeć rozmowę z doktorem Kwelą. Przy okazji zapraszamy już teraz do subskrypcji naszego nowego kanału: https://www.youtube.com/watch?v=kfXQXrShae4 i obejrzenia zajawki.