Lawinowy rozwój technologiczny stawia przed nami nowe wyzwania. Nie raz obserwujemy ze zdumieniem jak sprawnie radzi sobie dziecko z naszym smartfonem , często znajdując w telefonie funkcje o jakich nie mieliśmy pojęcia. Świat się zmienia. Bez wątpienia technologia ułatwia nam życie we wszystkich jego przejawach. Daje nowe, wspaniałe możliwości . Chcielibyśmy otaczać się pięknymi rzeczami, z przyjemnością patrzymy na wypielęgnowane kobiety i zadbanych mężczyzn .
Człowiek zadowolony ze swojego wyglądu zyskuje na pewności siebie, co zdecydowanie ma pozytywny wpływ na jego karierę zawodową i życie osobiste . Coraz więcej mężczyzn decyduje się na regularne wizyty w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych . Oprócz pielęgnacji, specjaliści zapewniają im pomoc w zabiegach utrzymania skóry z tzw “problemami”. W tym artykule chcę zwrócić uwagę na zabiegi, które szczególnie polecam mężczyznom – może wybierzesz coś dla siebie, a jeśli jesteś kobietą i czytasz ten artykuł może zrobisz swojemu mężczyźnie prezent i wybierzesz coś dla niego ?

 Złuszczanie Warstwa rogowa naskórka u mężczyzn jest znacznie grubsza niż kobiet. Dlatego panowie powinni zadbać o regularne jej złuszczanie i oczyszczanie takimi zabiegami jak mikrodermabrazja czy peelingi chemiczne . Po zabiegu Twoja skóra będzie nie tylko odświeżona i jaśniejsza ale i oczyszczona.

Nawilżanie i regeneracja . Ponad osiemdziesiąt procent mężczyzn ma cerę mieszaną – tłustą na czole i nosie oraz wrażliwą i suchą w okolicach oczu, policzków i szyi. Bardzo często podczas golenia dochodzi do podrażniania skóry. Wielu mężczyzn z niechęcią myśli o tej cyklicznej czynności a przecież można podrażnienia te załagodzić zarówno odpowiednią pielęgnacją domową jak i w warunkach gabinetu kosmetycznego.

peeling kawitacyjny – delikatny peeling warstwy rogowej naskórka,

sonoforeza – wprowadzanie falą ultradźwiękową witamin i substancji aktywnych w rejony niedostępne metodom tradycyjnym masaże – bardzo przyjemne, relaksujące , wykonywane z użyciem bardzo odżywczych preparatów.

Mezoterapia igłowa – zabieg dedykowany odważniejszym panom, zdecydowanym na redukcję cieni pod oczami, drobnych zmarszczek na czole czy w okolicach oczu.

Botoks – owiany sławą zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Doskonały do likwidacji głębokich, poziomych zmarszczek na czole, między brwiami lub wokół oczu. toksyna botulinowa doskonale sprawdza się również w przypadku nad potliwości w obszarze dłoni, stóp czy pach.

Kwas hialuronowy . Wielu mężczyzn bardzo chętnie korzysta z zabiegu spłycania fałd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym .
Kwas hialuronowy wykorzystywany jest również do zwiększania obwodu penisa. Raz w miesiącu w mojej pracowni przyjmował będzie świetny specjalista – lekarz urolog, który będzie wykonywał wszystkie zabiegi z zakresu urologi i ginekologii estetycznej.

Depilacja laserowa i klasyczna . Zabieg pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia w różnych rejonach ciała.

Pielęgnacja oprawy oczu. w męskim wydaniu polega na delikatnej regulacji łuków brwiowych i nadaniu im właściwego kształtu . Niby niewiele a efekt doskonały. Twarz nabiera wypoczętego wyrazu .

Zamykanie naczynek. Wielu mężczyzn boryka się z tym defektem kosmetycznym w postaci siatki naczyń krwionośnych albo napadowym rumieniem. Mamy na to radę! Bezigłowe, przyjemne zabiegi kojąco-łagodzące albo elektrokoagulację, czyli
zamykanie naczynek za pomocą prądu, lub – w przypadku rumienia- – zabiegi z laserem IPL – już dostępne w naszej Akademii.

Ciekaw jestem, który z zabiegów Cię zaintrygował , lub jeśli już korzystasz z usług profesjonalistów, który jest Twoim ulubionym ?