Zapraszam Cię dziś do zapoznania się z kolejnym stymulatorem tkankowym, który stymuluje
produkcję fibroblastów i kolagenu w Twojej skórze.
Crystalis to wypełniacz na bazie hydroksyapatytu wapnia, związku chemicznego, który odpowiada za mechaniczną wytrzymałość układu kostnego. Syntetyczny hydroksyapatyt od ponad 25 lat stosowany jest w medycynie, ponieważ pobudza tkanki kostne do rozwoju. Pokrywa się nim między innymi implanty zębowe, aby integrowały się z kośćmi szczęk. W medycynie estetycznej jest stosowany jako stymulator kolagenu, włókien podporowych skóry, odpowiadających m.in. za jędrność. Struktura preparatu jest zbliżona do konsystencji żelu. Preparat poprawia objętość skóry oraz modeluje twarz przywracając jej młodzieńczy wygląd. Dodatkowo zawarte w preparacie substancje tworzą „rusztowanie” podtrzymujące wzrost fibroblastów, co prowadzi do tworzenia nowego kolagenu. Dzięki takiemu połączeniu zapewniamy sobie długotrwały efekt, który utrzymuje się wiele miesięcy.
Crystalys zostaje podany podskórnie za pomocą kaniuli lub iniekcji z użyciem cieniutkich igieł, które nie zostawiają śladów. Zabieg trwa średnio pół godziny i daje natychmiastowy efekt wolumetrii rysów twarzy.

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chciałyby:
wymodelować i zarysować kontur twarzy,
wypełnić zapadnięte policzki,
trwale pozbyć się fałdu nosowo wargowego lub linii marionetki
unieść kąciki ust
wymodelować brodę i żuchwę
wymodelować płatki uszu.

Efekty zabiegu utrzymują się nawet do dwóch lat i są spektakularne nawet u osób, u których
degradacja usieciowanego kwasu hialuronowego odbywa się w szybkim tempie.
Jeśli zainteresował Cię ten zabieg, zapraszam cię na konsultację z naszymi specjalistami,
którzy dobiorą dla Ciebie najlepszą terapię. Jeśli chcesz natomiast wprowadzić usługę implantacji preparatu Crystalys, zapraszam cię na szkolenie z stymulatorów tkankowych (kliknij), gdzie poznasz wszystkie możliwości zarówno Crystalys, jak i innych stymulatorów tkankowych.

W kolejnym artykule (4) z cyklu 4 opisze zabieg z wykorzystaniem linerase. Jeśli nie czytałeś poprzednich artykułów z tego cyklu to znajdziesz je pod linkami:

NO 1 Czym są stymulatory i skinn boster – kliknij tutaj

NO 2 Profhilo – opis zabiegu i rezultatów – kliknij tutaj