O tak zwanym liftingu wodnym twarzy słyszymy coraz częściej zarówno w gabinetach u zabiegowców, jak i w programach urodowych. W tym poście chciałabym opisać, czym dokładnie jest Profhilo, jak działa i jakie daje efekty. Profhilo to nic innego jak kwas hialuronowy stabilizowany w specjalny (termiczny) sposób, o bardzo wysokim stężeniu – aż 63 mg w dawce.

Co to oznacza dla klienta? Otóż znaczy to to, że kwas zawarty w preparacie Profhilo ma jedne z najlepszych wyników w regeneracji i nawilżeniu skóry. Według producenta, a także z naszych gabinetowych obserwacji wynika, że skóra faktycznie zostaje uniesiona i staję się bardziej sprężysta. Preparat Profhilo służy do maksymalnego liftingu twarzy w sposób niechirurgiczny. Zabieg polega na narysowaniu tak zwanych 5 punktów piękna, czyli miejsc, w które zostanie podany preparat w odpowiedniej dawce. Następnie preparat w skórze zaczyna działać jak dziesiątki małych sprężynek, które unoszą do góry tkanki odwracając efekt atrofii, czyli zaniku tkanki podskórnej.

Efekty jakich możemy spodziewać się po zastosowaniu preparatu Profilo to: wygładzenie skóry, zwiększenie napięcia, zwiększenie objętości w dolnym i środkowym piętrze twarzy, zarysowanie kości policzkowych, znaczące wygładzenie “kurzych łapek” czy zarysowanie linii żuchwy oraz zmniejszenie tzw. chomików. Seria zabiegów to… uwaga! – tylko dwa zabiegi w odstępie miesiąca. Oznacza to, że już po dwóch zabiegach osiągasz spektakularny efekt, który utrzymuje się nawet do półtora roku.

Przeciwskazania do zabiegu:
ciąża i laktacja
choroby w trakcie leczenia
nowotwory
choroby psychiczne
aktywna opryszczka i stany zapalne w obrębie miejsca zabiegowego
skłonność do blizowacenia
nadwrażliwość na składniki preparatu

Jeśli chcesz poddać się zabiegowi, zapraszamy Cię do naszej pracowni, gdzie nasi zabiegowcy zatroszczą się o twoją skórę. Umów się na zabieg profhilo 
Jeśli jesteś specjalistą z zakresu medycyny kosmetycznej, zapraszam Cię także na szkolenie z stymulatorów tkankowych (kliknij), gdzie w programie szkolenia jest także implantacja preparatu Profhilo.