Uzyskanie wymarzonego kształtu ust zazwyczaj kojarzy nam się z implantami na bazie kwasu hialuronowego lub chirurgicznymi zabiegami (przeczytasz tu) . Metody te wiążą się jednak z nieprzyjemnym efektem opuchniętych ust , dlatego też większość osób decyduje się korzystanie z nich w weekend albo nawet wykorzystuje wolne dni z przysługującego im urlopu.żeby w domowym zaciszu czekać na ustąpienie opuchlizny.

Swój renesans przeżywa obecnie zabieg BOTOX LIP FLIP, polegający na podaniu odpowiedniej ilości toksyny botulinowej do mięśnia okrężnego ust (orbiculari oris), w efekcie czego wargi wywijają się na zewnątrz  dając bardzo naturalny efekt powiększenia ust. Prosto od specjalisty można iść na biznesowe spotkanie !!

Pełny efekt widoczny jest po dwóch tygodniach – kształt ust ulega poprawie w płynny sposób. Dobrą wiadomością dla osób decydujących się na tę metodę jest również to , że zabieg trwa… pięciu minut , podczas których wprowadzanych jest około 10 jednostek toksyny botulinowej .Zabieg BOTOX  LIP FLIP jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób z tendencją do nadwrażliwości na wypełniacze tkankowe na bazie kwasu hialuronowego .

 

Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności związane z KORYGOWANIEM i MODELOWANIEM  KSZTAŁTU UST zapraszam Cię na SZKOLENIE LUXURY LIPS w naszej AKADEMII !