Efekt podkładu na twarzy na dłużej stał się możliwy i nie mam na myśli nie zmytego po imprezowego makijażu.
Hitem na świecie stała się” pigmentacja skóry twarzy” za pomocą mezoterapii mikroigłowej wykorzystującej urządzenie derma-stamps lub dermaroller.

Na czym polega zabieg , jakie są jego efekty i jakie daje możliwości?

Zabieg związany z pigmentacją twarzy znany jest linergistom od dawna, jednak często kończył się nieestetycznym efektem nierównego rozłożenia koloru, plam po wyłuszczonym barwniku czy reakcją alergiczną spowodowaną wprowadzaniem dużej ilości barwnika na małym obszarze zabiegowym. Koreańczykom zawdzięczamy opracowanie serum opartego na składnikach wykorzystywanych w mezoterapii połaczonych z biozgodnym barwnikiem przeznaczonym do implantacji. Dzięki substancjom aktywnym zabieg dodatkowo rewitalizuje i regeneruje skórę. Efekty tak ulepszonego zabiegu natychmiast zachwyciły cały świat stając się hitem sezonu beauty 2018/2019 !

Messo glow bb daje możliwość:

wyrównania kolorytu skóry
wyrównania przebarwień i plam
lekkiego korygowania piegów
naturalnego efektu rozświetlenia
naturalnego modelowania twarzy jaśniejszymi i ciemniejszymi pigmentami
rozświetlenia twarzy.

 

Zabieg należy powtórzyć 3-4 razy w odstępach co dwa tygodnie .Jego efekty utrzymują się od 3 do 6 miesięcy,

Jeśli chcesz wprowadzić MESSO BB GLOW do oferty swojego gabinetu zapraszam cię na szkolenie z mikropigmentacji.
Podczas szkolenia nauczysz się nie tylko profesjonalnego aplikowania preparatu ale także modelowania za pomocą światła i cienia w oparciu o różne odcienie produktów.

Z racji tego, że nie jesteśmy dystrybutorem zobowiązanym do używania produktu tylko jednej firmy ,na szkoleniu poznasz aż 3 marki. Porównasz różnice i rozwiązania jakie niesie ich używanie. Biorę szkolenie