o mnie

Jestem; kosmetologiem, stylistą fryzur, wizażystą, oraz dyplomowanym coach’em i trenerem.  Wykładam wizaż na Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Jestem absolwentem Akademii Vidal Sassoon oraz Greas Point Studio w Londynie a obecnie słuchaczem prestiżowego Galligan Beauty Collage w Dublinie na kierunku Beauty Expert.

Swoją przygodę ze stylizacją rozpocząłem w wieku lat 17, od współpracy z salonem Macieja Wróblewskiego, następnie przez wiele lat byłem współpracownikiem Jagi Hupało.

W swoim dorobku artystycznym posiadam kampanie wizerunkowe m.in.:  marki Solar, Domu mody Brodzińska, Diverse czy Nenukko .

Okładki magazynów takich jak: Pani, Wprost, Label magazine, K mag, Kikimora, Gentelman, Glamour.

Spektakle teatralne dla: Teatru polskiego, Teatru Roma, Teatru Capitol oraz instytucji sztuki takich jak: CSW Zamek ujazdowski, NARODOWA GALERIA SZTUKI „Zachęta’’ oraz muzeum narodowe w Wilanowie.

 

W roli eksperta występowałem w telewizjach: TVN, Telewizja Warszawa, Telewizja wp, TVN Style oraz Polsat.  

A w 2012 roku powołałem do życia Beauty Pracownię gdzie pracuję z klientami indywidualnymi oraz  Alan Dąbrowski Academy, w której z pasją przekazuję zgromadzone przez lata umiejętności oraz doświadczenie praktyczne, ponieważ uważam, że nieprzekazywana wiedza staje się bezużyteczna, a powinnością każdego twórcy jest jej powierzanie przyszłym ekspertom.

 Wszystkie szkolenia i usługi realizuje osobiście wraz z trenerami wspierającymi, dbając osobno o każdą z osób, która obdarowuje mnie swoim zaufaniem.