Jestem; Międzynarodowym trenerem z zakresu kosmetologi, fryzjerstwa i wizażu akredytowanym przez brytyjskie stowarzyszenie kosmetologów i trenerów beauty ITEC.  Wykładam wizaż na Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Kosmetologie estetyczną w Warszawie, Dublinie, Manchesterze i Rzymie.

Jestem absolwentem Akademii Vidal Sassoon ,  Greas Point Studio w Londynie oraz  prestiżowego Galligan Beauty Collage z najdłuższą historią w Dublinie na kierunku Beauty Expert i Teacher – trainer.

Swoją przygodę ze stylizacją rozpocząłem w wieku lat 17, od współpracy z salonem Macieja Wróblewskiego, następnie przez wiele lat byłem współpracownikiem Jagi Hupało.

W swoim dorobku artystycznym posiadam kampanie wizerunkowe m.in.:  marki Solar, Domu mody Brodzińska, Diverse czy Nenukko .

Okładki magazynów takich jak: Pani, Wprost, Label magazine, K mag, Kikimora, Gentelman, Glamour.

Spektakle teatralne dla: Teatru polskiego, Teatru Roma, Teatru Capitol oraz instytucji sztuki takich jak: CSW Zamek ujazdowski, NARODOWA GALERIA SZTUKI „Zachęta’’ oraz muzeum narodowe w Wilanowie.

W roli eksperta występowałem w telewizjach: TVN, Telewizja Warszawa, Telewizja wp, TVN Style oraz Polsat.  

Regularnie pisze artykuły naukowe i specjalistyczne dla magazynów takich jak “ kosmetologia estetyczna” Gentleman” – mam tam autorką rubrykę “men’s problem’s”, Kurier fryzjerski oraz Fale,loki,koki” a także dla “Home decor” i “Living room” 

A w 2012 roku powołałem do życia Beauty Pracownię (kliknij i zarezerwuj spotkanie) gdzie pracuję z klientami indywidualnymi oraz  Alan Dąbrowski Academy (kliknij i umów szkolenie), w której z pasją przekazuję zgromadzone przez lata umiejętności oraz doświadczenie praktyczne, ponieważ uważam, że nieprzekazywana wiedza staje się bezużyteczna, a powinnością każdego twórcy jest jej powierzanie przyszłym ekspertom.

Na codzień prowadzę szkolenia i warsztaty w Warszawie – głównej siedzibie mojej firmy , Dubline, Manchesterze i Rzymie.

 Wszystkie szkolenia i usługi realizuje osobiście wraz z trenerami wspierającymi, dbając osobno o każdą z osób, która obdarowuje mnie swoim zaufaniem.

Chcesz wiedzieć więcej o mnie, moich działaniach, o nowych kursach, o nowościach w kosmetologii, o ważnych informacjach z życia Akademii i Salonu? Zapisz się na newsletter