Pamiętasz historię korekty powiek mojej mamy? (jeśli nie przeczytaj ją tutaj) Tak samo może być z facetami, którzy z różnych względów na poziomie świadomym i nieświadomym, pomimo chęci, mogą sabotować swoją wizytę w beauty gabinecie. Jeśli chcesz zaprosić swojego partnera na beauty zabieg, to w tym artykule przedstawię Ci sześć sprawdzonych pomysłów na zabiegi, które mogą mu się spodobać…

Mezoterapia skóry głowyWłosy wracajcie </3 na głowę i brodę…

Mezoterapia jako jeden z niewielu zabiegów na zmniejszające się owłosienie skóry głowy po prostu działa. Mezoterapia igłowa polega na dostarczeniu aktywnych składników do skóry dokładnie tam, gdzie ich potrzeba. Obszary stosowania mezoterapii igłowej: twarz, szyja, dekolt, dłonie, pośladki, uda, brzuch, piersi, skóra głowy.

Inwestycja: 200 – 300 zł

 

Mezoterapia na cienie pod oczami– oczy w których mieszka pewność siebie i relaks

Mezoterapia igłowa polega na dostarczeniu aktywnych składników w skórę wokół oczu. Dostarczane odpowiednio dobrane substancje likwidują przebarwienia i opuchliznę, jak również poprawiają lokalne mikrokrążenie i elastyczność skóry. Dzieje się tam m.in. dzięki „pogrubieniu skóry”, dzięki czemu naczynia krwionośne nie prześwitują przez naskórek.

Inwestycja: 200 – 300 zł

 

Botox – mens frozen 

Botox, czyli zabiegi z zastposowaniem toksyny botulinowe, jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów przez mężczyzn – skutecznie walczy z silnymi mięśniami… mimicznymi twarzy. A to właśnie one powodują, że zmarszczki stają się coraz głębsze.Mięśnie są bowiem „silniejsze” niż skóra i kolagen. Toksyna botulinowa sprawia, że komunikacja między nerwem i mięśniem zostaje przerwana. Nie dochodzi wtedy do skurczów „porażonego” mięśnia. Skóra dzięki temu wygładza się. Dobrze wykonany zabieg sprawia, że twarz pozostaje ruchoma i wygląda naturalnie. Można wygładzić np.: linie poziome na czole, które nadają twarzy zdziwiony wyraz, lwią bruzdę (pionową linię u nasady rzęs), która sprawia, że wygląda się groźnie, kurze łapki, brukowaną brodę (golf ball chin), która sprawia, że mężczyzna wygląda, jakby zbierał się do płaczu. Można też zlikwidować uśmiech dziąsłowy (gummy smile), czyli „unieszkodliwić” mięśnie odpowiedzialne za nadmierne podwijanie się górnej wargi podczas uśmiechu.

1 okolica – 300 zł, 2 okolice – 550 zł, 3 okolice – 650 zł

 

Depilacja laserowa  – gładkie plecy i… 

Depilacji laserowej nie trzeba chyba przybliżać. To szybkie, trwałe i bezinwazyjne usuwanie niechcianego owłosienia. Owłosienie usuwamy podczas kilku sesji – to kwestia tego, jak rośnie włos – może być on usunięty jedynie w odpowiednim stadium.

Przykładowy zabieg: plecy –400 zł / 1 zabieg

 

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych 

Mimika i grawitacja sprawia, że twarz niejako „opada”. Linie marionetki sprawiają wrażenie, że Delikatna i cienka skóra okolicy oka szybko staje się mniej jędrna. Utrata kolagenu w tej okolicy skutkuje m.in. powstaniem zagłębień od wewnętrznego kącika ust w kierunkupoliczka, popularnie zwanych doliną łez. Te zagłębienia, tworzące cienie, nadają twarzy zmęczony i smutny wyraz. Wypełnienie tej linii – już w kilka minut sprawi, że nasza twarz jest przyjemniejsza i radośniejsza.

Inwestycja: 800 zł za 1 ml

 

 

Foto odmładzanie twarzy Wypoczęta twarz bez igły <3

Głównie przeznaczona dla panów, którzy boją się igły. No cóż, i tak bywa. Metoda fotoodmładzania polega na biostymulacji tkanek. Przywraca cerze zdrowy kolor, sprawia, że zmarszczki są mniej widoczne, wpływa na poprawę gęstości skóry.

Przy foto-odmładzaniu zdecydowaliśmy się na ceny promocyjne:

Twarz – 150 zł

Twarz, szyja, dekolt – 200 zł

Dodatkowo – przy zakupie pakietu 5 zabiegów – 6. dostajecie gratis

 

Pamiętaj, że możesz swojego faceta zabrać ze sobą do nas <3

Zapraszamy do zakupu voucherów – zaproszeń do naszej kliniki przy ul. Smolnej 34 w Warszawie. Vouchery wypisujemy na dowolną kwotę albo na pakiet zabiegów 🙂