W połowie września odbyła się jedna z najważniejszych imprez edukacyjnych świata beauty w Warszawie – Beauty Camp℠. W tym roku odbyła się druga edycja Campu. Beauty Camp℠ to pierwsza w Polsce całoweekendowa edukacyjna impreza dla świata kosmetologów i kosmetyczek. Podczas dwóch dni zdobywania wiedzy i jednocześnie dobrej zabawy połączonej z piknikiem w ogrodzie Akademii kursanci poznali najnowsze trendy i doniesienia z dziedziny Beauty. Beauty Camp℠ prowadzony jest przez Alana Dąbrowskiego – międzynarodowego trenera Beauty akredytowanego przez brytyjskie stowarzyszenie ITEC, a także przez najlepszych Trenerów Akademii Alana Dąbrowskiego m.in.: Eliza Walczak, Dorota Pałagiewicz, Bartek Styczyński. Beauty Camp to nie tylko wykłady, ale także warsztaty i pokazy zabiegów.

Podczas wydarzenia poruszono takie gorące tematy świata beauty jak: stymulatory tkankowe (linerase, crysthalis sunekos), powiększanie i modelowanie ust, personal branding budowanie osobistej marki, BB Glow, drenaż limfatyczny po lipolizie, dieta a proces starzenia, Profhilo, Intralipoterapia, efekt Cat Eye z wykorzystanie nici z hakami, dysmorfofobia. Narzędzia komunikacyjne dla salonów beauty.

Dodatkową atrakcją tegorocznego Beauty Campy℠ był recital Cristiana Imparato, piosenkarza numer 3 we Włoszech. Cristian opowiedział także o metamorfozie swego wyglądu. Tu możecie posłuchać, co artysta mówi o swojej przemianie i dlaczego przyleciał do Polski, a także posłuchać recitalu, który odbył się w ogrodzie Akademii. https://www.youtube.com/watch?v=QWPJKh13W6c

Filmową relację z wydarzenia znajdziecie tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=AwzmbXuGSYg

Kanał Christiana Imparato na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC-WvyNyzla8kJ7eSZjWug7Q